Išskirtinis klientas

Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė yra vienintelė tokio tipo elektrinė Baltijos šalyse, tai kertinis šalies energetikos infrastruktūros akmuo. Šis Kaišiadorių rajone esantis inžinerinis monumentas ne tik gamina elektrą, bet ir atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį mažinant atotrūkį tarp elektros gamybos ir vartojimo, taip užtikrinant pastovų energijos tiekimą visai šaliai. Be to, Kruonio HAE atlieka pagrindinį vaidmenį saugant energetikos sistemą nuo avarinių situacijų. Tokio profilio statinys reikalauja griežtos, nuolatinės priežiūros visą parą. „City Service Cleaning“ didžiuojasi jau 1,5 metų galėdama prisidėti prie šio svarbaus objekto visai šaliai veiklos.

 

Švaros sprendimai sudėtingam infostruktūros statiniui

 

„City Service Cleaning“, tvarių valymo sprendimų tiekėja, prisitaikė prie unikalių Kruonio HAE reikalavimų. Valymo darbai atliekami net ir elektrinės požeminėse ir mechanizmų techninėse patalpose. Mūsų darbuotojai užtikrina efektyvų, patikimą ir netrikdanti elektrinės personalo darbo procesą ir nepriekaištingą švarą.

 

„City Service Cleaning“ ir Kruonio HAE partnerystė buvo grindžiama pasitikėjimu ir įsipareigojimu siekti efektyvumo. „City Service Cleaning“ siūlomi valymo sprendimai ne tik atitiko, bet ir viršijo griežtus jėgainei keliamus reikalavimus. Bendradarbiaujant pavyko užtikrinti objekto švarą, higieną, veiklos efektyvumą, užtikrinti pasirengimą nenumatytiems įvykiams.