Didžiuojamės savo komanda ir jos pasiektais rezultatais! Mūsų Kolektyvo atsidavimas ir darbo kultūra patraukė net galingiausių pasaulio lyderių dėmesį per Vilniuje vykusį NATO viršūnių susitikimą!

Mūsų darbuotojai užtikrino švarą ir tvarką „Litexpo” vykusiame NATO viršūnių susitikime, kuomet netikėtai prie dirbančių valytojų priėjo ir padėkojo už pastangas pats JAV prezidentas Joe Biden!

„City Service Cleaning“ kolektyvas dirbo su didžiausiu atsidavimu, norėdami užtikrinti, kad renginio svečiai jaustumės patogiai, o aplinka būtų nepriekaištinga. Mes ne tik užtikrinome patalpų švarą ir tvarką, bet ir sukūrėme nuostabias gėlių kompozicijas, kuriomis džiaugėsi ne tik JAV prezidentas, bet ir visų užsienio šalių delegacijos!

Norime padėkoti nuostabiai „City Service Cleaning“ komandai, kuri dedikuoja savo energiją ir triūsą, kad pasiektume tokių didžiulių rezultatų!

Kartu sveikiname visus Lietuvos žmones su sėkmingai suorganizuotu istoriniu NATO viršūnių susitikimu! Mes džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šio svarbaus renginio sėkmės ir atstovauti mūsų šaliai. Tai buvo ypatinga diena, kurią visi prisiminsime su didžiuliu džiaugsmu ir pasididžiavimu!